Ładuję...
Szkolenia

Szkolenia

Jednym z głównych trzonów działalności Polskiego Instytutu Tatuażu Artystycznego jest szeroko rozumiana edukacja branży tatuażu. Swoje cele realizuje przez bardzo rozbudowany zakres szkoleń z tatuażu, rysunku i komunikacji.

Oferujemy autorskie, elastyczne programy szkoleniowe, złożone z różnych paneli tematycznych. Kolejność poruszanych tematów oraz modułowa konstrukcja szkolenia, podyktowane są doświadczeniem naszych trenerów. Wiedza dawkowana jest w przystępny i przemyślany sposób, tak, żeby rozbudzić w kursantach zapał i wydobyć zdolności twórcze oraz manualne.

Naszym celem jest uświadomienie kursantom, że sztuka tatuażu to nie tylko perfekcyjne rzemiosło, którego należy się nauczyć wiele ćwicząc, ale również budowanie efektywnych relacji z klientem.

Każde szkolenie potwierdzone jest dyplomem Polskiego Instytutu Tatuażu Artystycznego w języku polskim.

Do kogo kierowane są szkolenia?

  • Początkujący adepci sztuki tatuażu zdobędą wiedzę niezbędną do wykonywania tatuaży i samodzielnej praktyki.
  • Osoby, które mają już doświadczenie w kwestii tatuowania będą mogły odświeżyć swoją wiedzę i udoskonalić warsztat.
  • Eksperci w branży tatuażu będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i technikę podczas serii egzaminów, które potwierdzą ich najwyższe kompetencje tatuatorskie.
  • Tatuatorzy zainteresowani rozwojem umiejętności rysunku będą mogli podszkolić swój warsztat, pozbyć się złych nawyków i doszlifować umiejętności projektowania wzorów, także przy użyciu programów komputerowych.
  • Uczestnicy szkoleń będą mogli zasięgnąć opinii profesjonalisty Imagistyka Społecznego, który nauczy ich, jak tworzyć właściwe obrazy w branży tatuażu, czyli jak efektywnie sprzedać usługę i budować pozycję w branży, a także jak komunikować się z otoczeniem zewnętrznym przy użyciu klasycznych mediów i mediów społecznościowych.

Autorski Program

Autorski program nauczania oparty jest na kilku poziomach umiejętności praktycznych i znajomości teoretycznych zagadnień. Uczymy tatuowania, umiejętności pracy z klientem i świadomości pracy. Pokazujemy jak tworzyć wizerunek odpowiedzialnej społecznie firmy w branży tatuażu.

Tak skonstruowany program szkolenia jest niezwykle istotny w budowaniu harmonijnej współpracy między trenerem a kursantem. Naszym celem jest uświadomienie kursantom, że sztuka tatuażu to nie tylko perfekcyjne rzemiosło, którego należy się nauczyć wiele ćwicząc, ale również budowanie relacji z klientem, który zdecydował się na tatuaż z różnych pobudek.

Każde szkolenie potwierdzone jest dyplomem Polskiego Instytutu Tatuażu Artystycznego.

Filozofia

Popularyzujemy jakość i najwyższe standardy w branży. Uczymy konsumentów swoich praw i kreujemy pozytywny wizerunek rynku tatuaży.

Naszą misją jest propagowanie tatuażu jako formy sztuki, a w szczególności wspieranie i upowszechnianie twórczości młodych artystów. Popularyzujemy najnowsze trendy i osiągnięcia w sztuce tatuażu.

Uczymy jak stworzyć swój własny sposób obrazowania świata, oraz zaspokajać potrzeby estetyczne klientów.

Oferta Polskiego Instytutu Tatuażu Artystycznego

Polski Instytut tatuażu Artystycznego oferuje 8 kursów budujących wiedzę, podnoszących kompetencje zawodowe i wskazujących jak budować obraz profesjonalizacji i eksperckości w branży.

Beginner Tattoo Artist

Certificate Specialist

Tattoo Master

Personal Training

Tattoo Drawing Expert

Imagistyka Społeczna

Media społecznościowe

Media Relations

Materiały dydaktyczne

Każdy kursant Polskiego Instytutu Tatuażu Artystycznego otrzyma darmowe materiały dydaktyczne, dostosowane do tematyki danego szkolenia.

Procedura Rezerwacji Szkoleń

W celu ustalenia lub potwierdzenia terminów szkoleń prosimy o kontakt mailowy – instytut@itapolska.pl

Skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie informując o dostępnych datach poszczególnych szkoleń.

Po potwierdzeniu wybranego terminu prosimy o przesłanie drogą mailową wypełnionego formularza zgłoszenia oraz wpłatę zaliczki (10% wartości szkolenia). Po zaksięgowaniu wpłaty na konto wystawiona zostanie faktura potwierdzająca przyjęcie zaliczki, a wybrany termin zostanie zarezerwowany.

Pozostała część płatności za szkolenie powinna zostać uiszczona przelewem bankowym, najpóźniej na jeden dzień przed szkoleniem.

Udział w szkoleniu może zostać odwołany najpóźniej do 7dni kalendarzowych przed terminem szkolenia. Po tej dacie zaliczka nie zostanie zwrócona.

W sprawie indywidualnych ustaleń prosimy o kontakt mailowy.

Kalendarz szkoleń 2016

18.02.2019 - 24.02.2019
Time / DayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
Sorry, no results in selected week
  • Sorry, no results in selected week